top of page

Tikslas – suteikti humanitarinę pagalbą Ukrainos žmonėms

Tarptautinis labdaros ir paramos fondas „Pagalbos sparnas“, veikiantis nuo 2014 metų, šiandien intensyviai vykdo veiklą. Tikslas – suteikti humanitarinę pagalbą Ukrainos žmonėms ir padėti ukrainiečiams pasiekti saugias šalis.

Humanitarinę katastrofą išgyvenančioje Ukrainoje kiekvieną kartą tenka susidurti su sunkumais. Labai prašome visų, galinčių prisidėti pinigais, nes jų reikia kelionėms (pavyzdžiui, vienos operacijos metu kurui buvo sunaudota 6000 eurų).

Jau šiandien akivaizdu, kad pinigų suma kurui tik augs. Už surinktas lėšas taip pat bus perkamos reikalingos prekės.

Labai reikia *vaistų; *vaistinėlių; *tvarsčių; *tvarsliavos nudegimams; *mini chirurginių komplektų; *turniketų; *kraujavimą stabdančių priemonių; *maisto (negendančio); *maistelio vaikams (negendančio); *racijų, kuo profesionalesnių;*prožektorių;*elektros generatorių (veikiančių);*halogeninių apšvietimų;*šildytuvų; *išorinių pakrovėjų (powerbank); *telefonų/plančečių; *šalmų; (kariniai); *pošalmių; *neperšaunamų liemenių; *kelių apsaugos; *alkūnių apsaugos; *pirštinių; *kaukių; *universalių kuprinių (būtų geriau karinės);*naktinio matymo žiūronų; *paprastų žiūronų;*kastuvų (maži sulankstomi); *pripučiamų čiužinių; *pledų, antklodžių; *patalynės, pagalvių; *miegmaišių; *sporto kilimėlių;*kepuraičių (šiltų, tamsių spalvų). Taip pat reikia vyrų, turinčių B ir C kategorijos teises, paramedikų, nes kiekviena kelionė pateikia sudėtingų situacijų, kuriose privaloma greitai orientuotis, veikti. Kelionė trunka nuo 4 dienų iki savaitės. Dauguma moterų, susirinkę savo didžiausius turtus, tai yra vaikiukus, pasiėmę kelis krepšius vyksta ieškoti saugaus prieglobsčio, saugių laikinųjų namų. Padėkime jiems saugiai išvykti iš karo zonos. Ypač dabar, kai dar neapleidžiantis nei sekundei stingstantis šaltis, vandens ir maisto trūkumas, nežinomybė. Ukrainos žmonių tragedija – mūsų visų tragedija. Susivienykime ir padėkime, nes tik vienybėje yra galybė. Deja, bet atėjo laikas tai įrodyti, kad ištiesta pagalbos ranka stiprina, kuria gražų, ramų ir taikų rytojų. Esame nenugalimi ir stipresni, kai susivienijame.

Dėl papildomos informacijos kreiptis: koordinatorė Agnė Katkevičiūtė tel. Nr. 868527022 ag.katkeviciute@gmail.com


Sąskaita: SWEDBANK LT477300010139863995 SWIFT / BIC – HABALT22; Banko kodas – 73000

AČIŪ

Comments


bottom of page