top of page
Love Ukraine

Apie mus

# Mūsų darbai

Į Ukrainą mes siunčiame vilkikus ir autobusus, pripildytus humanitarine parama, ir iš karo siaubiamos šalies parvežame į Lietuvą vaikų namuose gyvenusius ar tėvų kare netekusius vaikus. Turime patikimų ir patikrintų kontaktų Ukrainoje todėl galime pasiekti sritis ir žmones, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Didžioji mūsų humanitarinės pagalbos dalis yra vaistai, būtinosios medicininės priemonės (tvarsčiai, dezinfekcinės priemonės, turniketai, pirmosios pagalbos vaistinėlės, nešiojami chirurginiai rinkiniai), taip pat ilgai negendantis maistas, higienos priemonės, elektros generatoriai, apsaugos.
Kad ir kokie stiprūs esame, mes to negalime padaryti vieni. Ukrainiečiams ir jų našlaičiams vaikams reikia jūsų paramos.

 

# Kartu

Trys didžiausios IT įmonės Lietuvoje: NFQ, HomeToGo, TeleSoftas bei verslininkas Vladas Lašas sujungė jėgas su „Helping Wing” ir kviečia kitas kompanijas, investuotojus bei visus, kuriems rūpi saugi Europos ateitis, drauge kovoti prieš agresorių ir teikti pagalbą tiems, kuriems labiausiai jos reikia.

Prašome jūsų padėti pripildyti į Ukrainą vykstančius vilkikus humanitarine pagalba – visos reikalingos priemonės ir kuras kainuoja, tad kiekvienas jūsų paaukotas euras reiškia labai daug. Taip pat kviečiame prisidėti ir nefinansiškai: prikrauti pilnus vilkikus reikia rankų, tad nedvejodami kreipkitės, jeigu galite savanoriauti. 

bottom of page